Sms-y dla zapominalskich. Z Urzędu Miasta

0
By BuzzFarmers from Providence & Tampa - On the phone.Uploaded by JohnnyMrNinja, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=20522392
Urząd Miejski w Kaliszu wprowadza usługę sms-owego powiadamiania mieszkańców o zbliżającym się się terminie płacenia podatków i opłat za wywóz odpadów oraz o związanych z tym zaległościach.

Z usługi mogą korzystać zarówno indywidualni podatnicy jak i przedsiębiorstwa. Wystarczy złożyć wniosek w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Kaliszu przy ul. Kościuszki 1a (stanowisko 26 i 27).

Druk wniosku można pobrać w BOI oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kaliszu w zakładce „pliki do pobrania”: http://bip.kalisz.pl/download/2017/sms.pdf

Miasto zakupiło moduł do realizacji tej usługi w ramach projektu „Partnerstwo na rzecz podnoszenia jakości i efektywności usług administracyjnych w miastach w zakresie podatków i opłat lokalnych oraz zarządzania nieruchomościami„. Kalisz realizuje projekt w we współpracy ze Związkiem Miast Polskich. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick