Smoszew: Wypadek na łuku drogi. Nie żyje jedna osoba [FOTO]

2
Tragiczny finał wypadku, do którego doszło dziś w Smoszewie w powiecie krotoszyńskim. Nie żyje 64-letnia mieszkanka Sulmierzyc, która kierując pojazdem osobowym nagle straciła panowanie nad kierownicą. Doprowadziła do zderzenia z drugim pojazdem, w którym podróżowali kobieta z synem.

Do zdarzenia doszło chwilę po godzinie 11:00 na drodze krajowej nr 36 w miejscowości Smoszew w powiecie krotoszyńskim. Kierująca volkswagenem bora 64-letnia mieszkanka Sulmierzyc na łuku drogi nagle, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu. – W wyniku manewru pojazd uderzył w jadącego prawidłowo citroena, którym kierowała 46-letnia kobieta, pasażerem był chłopak w wieku 13 lat. Obie osoby zostały ranne, udzielono im pomocy medycznej – poinformował mł. asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy KPP w Krotoszynie.

Niestety, kierująca volkswagenem 64-latka zmarła. Reanimacja, którą wykonali medycy nie zdołała pomóc kobiecie. Na miejscu pracują śledczy, droga nr 36 na trasie Ostrów – Krotoszyn powinna być już przejezdna.

foto: mł. asp. Piotr Szczepaniak KPP Krotoszyn

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Witam, czy wiadomo może skąd były dwie osoby poszkodowane ? chciałem dotrzeć do nich i udzielić pomocy prawnej w uzyskaniu odszkodowania, ewentualnie pokryć koszty rehabilitacji . W razie posiadania informacji, proszę o kontakt pod numerem telefonu 663-902-996

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick