Śmiertelny wypadek w Myślniewie. Pasażerkę motocykla zabrało LPR

14
Nie żyje kierowca motocykla, a pasażerka została przetransportowana do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło na drodze gminnej w Myślniewie (powiat ostrzeszowski). Motocykl zderzył się z samochodem osobowym.

Po śmiertelnym wypadku w okolicach Antonina i pożarze domu jednorodzinnego strażacy odebrali kolejne zgłoszenie. Dotyczyło ono wypadku z udziałem motocykla i osobowego hyundaia.

Śmierć na miejscu

Do zdarzenia doszło na drodze gminnej w Myślniewie w gminie Kobyla Góra (powiat ostrzeszowski). Kierowca jednośladu zginął na miejscu. Pasażerka została przetransportowana do szpitala Helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na razie nie zapadła decyzja o hospitalizacji.

Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby.

Nie żyje rowerzysta

LPR został także wezwany w okolice drogi łączącej Książenice z Bukownicą. Jak informuje Puls Tygodnia, przypadkowy świadek znalazł tam leżącego mężczyznę, a obok rower. Niestety, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon. Policja wyjaśnia, czy doszło do potrącenia, czy mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych.

Czarna niedziela w regionie:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

    • Powiedz gdzie Bóg. Tyle zła na świecie . Wymieniać by bez końca. I mówią Boże widzisz A nie grzmisz. Więc dajmy spokój.

    • Akurat rodzina z której można byl o brać przykład. Co tydzień w kościele. Jak nie znasz to lepiej się nie wypowiadaj.

    • Fajnie tak oceniać kogoś kogo nie znasz…… akurat Te osoby chodziły do kościoła i wczoraj też były….. nie oceniajmy nikogo tak lekko!

    • A czy to ma znaczenie czy chodzili do kościoła czy nie. Ludzie opamietajcie się. Jak pójdą nic im się nie stanie A jak nie pójdą do kosciola to stanie. Co za chore myślenie. Jestem wierzący to jestem nie zniszczalny. Wierzcie nadal w te brednie. Powodzenia.

    • A skąd wiesz że nie byli w kościele ,to byli najbardziej religijni i dobrzy ludzie.Pomysl zanim cokolwiek napiszesz

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick