Śmiertelny wypadek i zderzenie na obwodnicy w tym samym czasie

2
Do dwóch wypadków niemal równolegle doszło na ul. Poznańskiej w Jarocinie oraz na obwodnicy tego miasta w nocy ze środy na czwartek. W pierwszym z nich śmierć poniosła osoba potrącona przez samochód.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie o potrąceniu osoby, która w wyniku uderzenia znajdowała się pod samochodem. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, które ewakuowały osobę poszkodowaną. Lekarz przybyły na miejsce stwierdził jej zgon – relacjonuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Do kolejnego wypadku niemal w tym samym momencie doszło na obwodnicy Jarocina na wysokości Wolicy Pustej (wlot na bajpas od strony Środy Wlkp.). Na miejsce zadysponowano kilka zastępów straży pożarnej z obu powiatów (jarocińskiego i średzkiego) pogotowie i policję.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

– Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, udzieliliśmy pomocy zespołowi medycznemu przy dwóch osobach poszkodowanych, które zostały przewiezione do szpitala w Jarocinie, a także ograniczyliśmy wyciek substancji ropopochodnych z pojazdów – wyjaśnia portalowi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, samochód osobowy wymusił wjazd na obwodnicę (droga S11).

Więcej informacji wkrótce.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. „Samochód osobowy wymusił wjazd na obwodnicę” – chwila! Przecież ten osobowy jechał już DK11, która płynnie przechodzi w obwodnicę, jak mógł wymusić???

  2. Poproszę o przetłumaczenie z „naszego” na polski zdania „Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, samochód osobowy wymusił wjazd na obwodnicę (droga S11).”. Niby rozumiem, ale z tego co mi wiadomo – obwodnica dawno otwarta, więc można śmiało na nią wjeżdżać. Była jakaś blokada (nic nie podano)? Kto mu bronił, że musiał wymuszać?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick