Śmiertelny wypadek. Nie żyje 21-latek

0
Nie żyje 21-letni mężczyzna, który zginął na miejscu po tym, jak samochód, którym kierował uderzył w drzewo. Do wypadku doszło ok. godz. 17.00 na wysokości miejscowości Wróżewy w powiecie krotoszyńskim. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 21-latek na prostym odcinku drogi uderzył samochodem w przydrożne drzewo, a następnie zjechał na pole, gdzie się zatrzymał. Na miejsce wysłano służby w tym helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Po dojeździe straży pożarnej  na miejsce, osoba przebywała w pojeździe. Nie wykazywała funkcji życiowych, więc rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową – wyjaśnia kpt. Tomasz Patryas.

Policja potwierdza, że pomimo prowadzonych przez służby ratunkowe działań, resuscytacja nie powiodła się. Mężczyzna zmarł. Na miejscu policjanci wykonują czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratora – dodaje asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Droga powiatowa na wysokości miejscowości Wróżewy (powiat krotoszyński) jest całkowicie zablokowana.

To drugi śmiertelny wypadek środowego popołudnia. Wcześniej informowaliśmy o potrąceniu przez ciężarówkę 81-letniego mężczyzny, który zginął na miejscu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick