Śmiertelny wypadek. Nie żyje 79-latek [WIDEO]

1
Nie żyje 79-letni mężczyzna, którego samochód zderzył się z drugą osobówką prowadzoną przez 19-letniego kierowcę. Do wypadku doszło w Roszkowie pod Jarocinem. Na miejscu pracuje straż pożarna, pogotowie i policja. Droga jest zablokowana. Nastolatek z obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala.

Siła uderzenia była tak duże, że seat ibiza zatrzymał się na ogrodzeniu jednej z posesji przy skrzyżowaniu w miejscowości Roszków pod Jarocinem, niszcząc kilka przęseł. Auto 79-latka wylądowało w rowie. Niestety, mimo prawie godzinnej reanimacji nie udało się uratować mężczyzny. 19-latek z obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala.

– 79-letni mieszkaniec gminy Jarocin nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu drogą powiatową 19-letniemu kierowcy seata ibizy. Mimo długiej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych 79-latkowi. 19-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Jarocinie. Droga w dalszym ciągu jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez miejscowość Siedlemin – poinformowała mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który miał przetransportować 79-latka do szpitala. Został on jednak odwołany ze względu na śmierć mężczyzny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick