Śmiertelny wypadek. Nie żyją dwie osoby. Droga całkowicie zablokowana [ZDJĘCIA]

0
Fot. Kepno.dlawas.info
Dwie osoby zginęły, a trzecia została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło na DK11 w Siemianicach (powiat kępiński). Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło około godz. 6.00. Na miejsce wezwano służby. Jedna osoba była uwięziona w pojeździe, druga została reanimowana na miejscu zdarzenia, ale nie udało się ich uratować. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala w Kępnie. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku doszło około godz. 6.00. Na 465 km DK11 w miejscowości Siemianice (powiat kępiński) zderzyły się dwa samochody: ciężarowy i osobowy. W wyniku tego poszkodowane zostały trzy osoby. – Po dotarciu na miejsce okazało się, że jedna osoba bez oznak życia jest uwięziona w pojeździe. Druga musiała być reanimowana – mówi portalowi wlkp24.info kpt. Paweł Michalski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

Po dotarciu na miejsce służb ratowniczych, poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niestety, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon dwóch mężczyzn. Poszkodowana w wypadku kobieta została przetransportowana do szpitala w Kępnie.

Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin aż do zakończenia postępowania służb i oczyszczenia drogi z wraków pojazdów.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick