Śmiertelne zderzenie. Nie żyje 20-latka

0
Dziś na drodze wojewódzkiej 443 w miejscowości Sucha zderzyły się Volkswagen Passat i Land Rover. W wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia 20 – letnia kierująca Volkswagenem, jadąc od strony Gizałek najprawdopodobniej na łuku drogi straciła panowanie po wyjściu z łuku, zjechała na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym od strony Jarocina Land Roverem, którego prowadził 49 – letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.

Kierujący Land Roverem był trzeźwy nie wymagał pomocy medycznej. Policjanci pod nadzorem prokuratury rejonowej w Jarocinie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności tragedii – relacjonuje mł.asp. Agnieszka Zaworska – rzecznik prasowy jarocińskiej policji.

Jako pierwszy pomocy poszkodowanej udzielił kierowca Land Rovera, który prowadził resuscytację krążeniowo – oddechową do przyjazdu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobieszczyźnie. Reanimacja była kontynuowana również przez strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego wraz z lekarzem. Niestety ich wysiłki nie przyniosły skutku – lekarz stwierdził zgon. Druga wojewódzka 443 była zablokowana przez około 4 godziny.

źródło: 112 jarocin

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick