Śmierć mimo reanimacji i dwie osoby ranne w wypadku w centrum miasta

2
Wypadek na skrzyżowaniu w Pleszewie (Słowackiego i Lipowa) / fot. Czytelnik
Nie żyje około 70-letnia kobieta, której strażacy nie zdołali pomóc mimo reanimacji. Do tragedii doszło w Kaczorach (gmina Odolanów). Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w centrum Pleszewa.

O dwie interwencje zostali poproszeni przedstawiciele służb. Jedna dotyczyła przywrócenia czynności życiowych kobiecie w Kaczorach, a druga – wypadku w centrum Pleszewa.

Około 70-letnia mieszkanka Kaczor (gmina Odolanów), u której doszło do nagłego zatrzymania krążenia, zmarła mimo pomocy służb. Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy, ponieważ czas oczekiwania na przyjazd karetki był zbyt długi. Rozpoczęto reanimację kobiety i prowadzono ją do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce karetki, lekarz stwierdził zgon.

W Pleszewie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Słowackiego z Lipową. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala, gdzie przejdą serię badań.

AKTUALIZACJA

– O godz. 10.40 na skrzyżowaniu ulicy Lipowej i Słowackiego 30-letnia kobieta, kierując bmw, i wykonując skręt w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy nissana, którym kierował 22-letni mieszkaniec Pleszewa. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 30-latka została ukarana mandatem karnym – wyjaśnia st. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Wypadek na skrzyżowaniu w Pleszewie (Słowackiego i Lipowa) / fot. Czytelnik
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick