Siłą Ostrovii są ludzie

9
Za nami podsumowanie zakończonego 2017 roku w wykonaniu Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909. Ludzie związani z biało-czerwonymi spotkali się w piątkowy wieczór. - Naszym największym skarbem są właśnie ludzie. Mamy do nich szczęście. Oni właśnie tworzą nasz klub - podkreśla Mariusz Kwiecień, prezes Ostrovii 1909. Wczoraj szefowie klubu nie tylko podsumowali rok, ale także podziękowali tym wszystkim, którzy są zaangażowani w rozwój Ostrovii. W spotkaniu uczestniczyli więc przedstawiciele władz miasta, sponsorzy, a także piłkarze, trenerzy i pracownicy klubu. - Tworzymy jedną wielką rodzinę - mówi Jakub Królak, członek Zarządu Ostrovii.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 7
  7

  Tutaj nie chodzi o marudzenie, tylko o realne spojrzenie na klub.Seniorzy grają w piatej lidze a na ich mecze przychodzi 50-70 kibiców.Druzyny młodzieżowe i odbywające się tam szkolenie to po prostu żenada.Proszę podać nazwisko jednego wychowanka który gra w „lepszych „klubach.Co to jest za klub, który od bardzo ,bardzo wielu lat nie ma swojego stadionu,boisk treningowych.Oddzielnym tematem są działacze-mierni,bierni ale wierni.Kiedy ruszą w poszukiwaniu strategicznych sponsorow?Wspołczesna piłka to może być dobry biznes a miasto Ostrów zasługuje na klub grający w II lidze.

 2. 9
  2

  moje realne spojrzenie jest takie :
  1. Seniorzy grają tam gdzie grają bo stać ich na ta chwile na to co stać (nie sra.. wyżej ni. ty… mają ) szacun
  2. Piszesz o szkoleniu że żenada a nie masz pojęcia o szkoleniu piłki nożnej dzieci (bo reprezentujesz nowy twór koszykówki aby uciec od długów ) i proszę nie ubliżać ludzią którzy oddawają serce dla tego klubu (A NIE ILE WPŁYNEŁO NA KONTO )p.s ile u was w klubie jest dzieci 10 ? bo nie wiem A w klubie TP OSTROVIA 1909 ponad 200 JAKIEŚ PYTANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Nie mają swojej bazy to ewenement w wielkopolsce i nie płacza (mam nadzieje że to się zmieni)
  4.DZIAŁACZE MIERNI I BIERNI (ty CHYBA COŚ BRAŁEŚ ALBO NIENAWIŚĆ PRZEZ CIEBIE PRZEMAWIA BO NIE DAŁA MAMA WYPŁATY ) . WYKŁADAJĄ SWOJA KASĘ ,POŚWIĘCAJĄ SWÓJ CZAS , I JESZCZE RAZ WYKŁADAJĄ SWOJĄ KASĘ I SĄ MIERNI I BIERNI to jacy sa w waszym starym klubie z długami i nowym pracując społecznie !!!!!!!
  5. I z jednym się zgodzę że Ostrów Wielkopolski zasługuje na piłkę nożną na dobrym poziomie
  I na koniec jestem kibicem każdego sportu w Ostrowie nie związanym z jakimkolwiek klubem , ale nie lubie wiecznych narzekań trzeba brać się do ROBOTY !
  pozdrawiam sportowo

 3. Ciekawe kto pamieta sezon 1989/1990 i 1990/1991 ??? KKS KKS KKS !!! pierwszy mecz rundy wiosennej z Pogonią Szczecin….To była OSTROVIA !!!

 4. 4
  3

  Kolego chciałbym zwrócić Ci uwagę że w Ostrovii grają wychowankowie jak i również można ich obserwować w innych klubach . Pytanie ilu wychowanków gra w BM czy śmiga po ostrowskim torze ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick