Tragiczna seria w regionie. Jedna osoba nie żyje, 8 jest poszkodowanych

1
Wypadek w Skalmierzycach
Osiem osób zostało rannych w tym 1,5-roczne dziecko w wyniku trzech wypadków, do których doszło w Skalmierzycach, Gołuchowie i w okolicach Czermina w powiecie pleszewskim. Występują utrudnienia w ruchu.

Bardzo pracowite popołudnie mają służby ratunkowe w regionie. Najpierw doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Skalmierzycach. Ucierpiało 1,5-roczne dziecko. Wstępną przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Środkowej i Strażackiej. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie i policję. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało poszkodowane dziecko na obserwację do szpitala.

Drugie zdarzenie miało miejsce po godz. 16.00 na DK12 w Gołuchowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z pasażerów został poszkodowany. Początkowo droga była zablokowana, w tej chwili ruch odbywa się wahadłowo.

Najpoważniejszy wypadek miał miejsce ok. godz. 17.00 między Czerminem a Marszewem na wysokości Woli Duchownej na głównej drodze. Bus zderzył się z osobówką, w wyniku czego sześć osób zostało rannych. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują służby.

Przed południem doszło też do kolizji w Ostrowie Wielkopolskim na ulicy Spichrzowej. Do szpitala trafił kierowca mercedesa, którego auto zderzyło się z volkswagenem.

AKTUALIZACJA – 18.32

Nie żyje jeden z pasażerów busa. Auto zderzyło się z jeepem na w Woli Duchownej na trasie między Czerminem a Marszewem (powiat pleszewski). Szczegóły tutaj.

Wypadek w Skalmierzycach
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick