Ściął drzewo, staranował płot, roztrzaskał auto

0
Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 8.00 na ul. Odolanowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności, ale na szczęście nic mu się nie stało. Najwięcej szkód spowodowała siłą uderzenia. Osobowy citroen został roztrzaskany, poważnie uszkodzony zostało także ogrodzenie posesji, złamane zostało również przydrożne drzewo.

– Ze zgłoszenia wynikało, że samochód uderzył w płot i nie ma osób poszkodowanych. Po dojeździe na miejsce okazało się, że staranowane zostało także drzewo – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Drzewo rosnące przy ul. Odolanowskiej zostało złamane, a przęsło ogrodzenia posesji wyrwane. Poważnie uszkodzony został też ceglany słupek ogrodzeniowy, do którego przymocowane było metalowe przęsło. Poważnych uszkodzeń doznał także osobowy citroen, którym jechał kierowca.

Na miejsce wysłano straż pożarną oraz policję. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz usunięciem rozlanych płynów z auta, a policja ukarała mężczyznę mandatem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick