Sarah Brightman ponownie zaśpiewa w Polsce! Zgarnij bilet! [KONKURS]

0
Sarah Brightman ponownie zawita w Polsce i zaśpiewa dla swoich fanów. Tym razem pochwali się swoim najnowszym, solowym projektem "Hymn". Znana na całym świecie sopranistka da swój koncert już 6 listopada w Warszawie!

To jedyna na świecie artystka, która jednocześnie osiągnęła najwyższe noty na listach przebojów Billboardu i muzyki klasycznej. Jej głos rozbrzmiewa w teatrach, arenach, katedrach, centrach światowego dziedzictwa i stadionach olimpijskich na całym świecie.

Sarah Brightman wciąż pozostaje w gronie najbardziej znanych wykonawców na świecie, a sprzedaż jej płyt sięgnęła 30 milionów sztuk! Artystyka odwiedziła już Polskę w zeszłym roku, gdzie wystąpiła podczas Royal Christmas Gala, która miała miejsce w Łodzi.

My mamy dla Was pięć podwójnych biletów na tegoroczny koncert sopranistki! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Ilu oktawowy głos ma Sara Brightman?

Poprawną odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres: konkurs@wlkp24.info. W tytule wiadomości należy wspisać Sara Brightman. Pięć osób otrzyma od nas podwójną wejściówkę na koncert Sary Brightman, który już 6 listopada w Warszawie.

Konkurs trwa do 4 listopada (poniedziałek) do godziny 9.00!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick