Rusza trzecia edycja konkursu na najpiękniejszy ogród

0
Ogród rustykalny, nowoczesny, przyjazny dzieciom, wiejski, a także wejście do domu czy ogród zaprojektowany przez architekta. W tych sześciu kategoriach o uznanie i nagrody walczą mieszkańcy gminy Ostrów Wielkopolski, pokazując komisji konkursowej efekt własnej pomysłowości i pracy. Do trzeciej edycji ogłoszonego przez wójta konkursu na Najpiękniejszy ogród w gminie zgłosiło się ponad 30 uczestników.

Już po raz trzeci Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk ogłasza konkurs na najpiękniejszy ogród w gminie. Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia. Wystarczy zapoznać się z regulaminem i wysłać do nas zgłoszenie. Jak zawsze na najpiękniejsze zielone zakątki czekają wspaniałe nagrody. Współorganizatorem konkursu jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gorzycach Wielkich.

Konkurs z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Myślę, że do udziału w nim zachęcają bardzo atrakcyjne nagrody. Z drugiej strony, warto pochwalić się ogrodem, w który wkładamy często całe serce. Takie miejsca powstają z pasji do kwiatów, drzew, przyrody. Właściciel ogrodu jest poniekąd artystą, bo jego ogród to ciągle malowany obraz, który zmienia się wraz z porą roku – podkreśla wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick