Rusza casting do kolejnej edycji Fit Motywatora

0
To jedyna taka szansa by odmienić swoje życie i bez skrupułów zainwestować w siebie i w swoje zdrowie nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Eksperci wybiorą trzy osoby, które przez ponad trzy miesiące, pod okiem specjalistów, będą uczyć się jak żyć zdrowo. Casting rusza dziś o godzinie 17:00.

Trzy osoby, które przejdą przez sito eliminacji i dostaną się do drugiej edycji programu Fit Motywator, przez trzy miesiące będą otrzymywać zestaw pięciu zdrowych posiłków opracowanych przez dietetyka i przygotowanych przez specjalistów od zdrowego cateringu.

Oprócz zdrowej diety uczestnicy będą regularnie ćwiczyć pod okiem trenerów personalnych, bo aktywność fizyczna nie tylko wysmukla sylwetkę, utrzymuje w dobrej kondycji i wzmacnia mięśnie, ale też dodaje energii i pewności siebie – przekonuje Mateusz Zwierz – trener personalny.

W programie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyżni i to w różnym wieku i z różnymi problemami. Jeśli chodzi o skórę twarzy i ciała, z mankamentami walczyć będzie doktor Izabella Łajs. Przy okazji nauczy też codziennej pielęgnacji.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick