Zobacz relację z akcji Oddaj krew z kablówką! [AKTUALIZACJE]

1
Pod Areną Ostrów od świtu kolejka oczekujących. Pierwsi krwiodawcy czekali od 5.00. Tym cennym darem dzielili się do 16.00. Relację znajdziesz na wlkp24.info.

Odliczaliśmy czas do tego momentu, a krwiodawcy razem z nami. I nadszedł ten dzień! 17. akcja Oddaj krew z kablówką stała się faktem. Od bladego świtu pod Areną Ostrów gromadzili się ludzie chcący oddać krew, by wesprzeć w ten sposób chorych. Liczymy, że w tym roku wspólnymi siłami pobijemy rekord w oddanych litrach.

Zachęcamy Was do udziału w akcji, zabawie konkursowej i skorzystaniu z atrakcji! Nasi partnerzy i sponsorzy 17. edycji Oddaj krew z kablówką już rozkładają stanowiska przed Areną Ostrów. Każdy znajdzie coś dla siebie: będą atrakcje dla najmłodszych i trochę starszych. Nie zabraknie napojów oraz jedzenia, a także pysznej kawy.

Transmisję z tego wydarzenia możecie śledzić od 9.00 w Telewizji Proart i na wlkp24.info. W tym artykule będziemy publikować aktualizacje aż do chwili zakończenia akcji. Znajdziecie tu najważniejsze informacje.

Bądźcie z nami przez cały dzień! Nasze prowadzące, a więc Agnieszka Kurzawa i Ewa Pieczyńska już na Was czekają!

Oglądaj na żywo 17. akcję Oddaj krew z kablówką

[13:06]
Zobaczcie, co tu się dzieje! Zapraszamy do korzystania z atrakcji i oczywiście oddawania krwi. W Arenie Ostrów punkt działa do 16.00.

[14:58]
Telewizja w telewizji? Podczas akcji Oddaj krew z kablówką wszystko jest możliwe. Do Ostrowa Wielkopolskiego i Areny Ostrów zawitała ekipa TVN, żeby przygotować materiał o organizowanej przez nas już po raz 17. akcji.

Grupa Discovery Polska, do której należy stacja TVN, po raz pierwszy została partnerem Oddaj krew z kablówką i postanowiła pokazać całej Polsce, jak ważne i potrzebne rzeczy robią w Ostrowie krwiodawcy.

Łapcie kilka kadrów z nagrania materiału i rozmowy z Anną Okrój, dyrektor generalną Telewizji Proart. A już wkrótce efekty. Poinformujemy o nich oczywiście na wlkp24.info.

[16.18]
Dobiegła końca tegoroczna akcja Oddaj krew z kablówką, w której wzięli udział krwiodawcy z Ostrowa Wielkopolskiego i nie tylko. Dziękujemy, że byliście z nami i nie zawiedliście tych, którzy potrzebują krwi. Dziękujemy sponsorom i partnerom za zaangażowanie, pomoc i wsparcie.

Pełne podsumowanie 17. święta krwiodawców z Telewizją Proart opublikujemy w środę na wlkp24.info.

Do zobaczenia za rok!


sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick