Rusza 15. akcja Oddaj krew z kablówką! Pierwsze litry niedługo trafią do chorych [WIDEO] [ZDJĘCIA]

4
15. akcja Oddaj krew z kablówką wystartowała! Od 8.00 na dziedzińcu siedziby Telewizji Proart można oddawać krew. Pierwsi krwiodawcy już podzielili się tym bezcennym płynem. Następni czekają w kolejce, aby zrobić to samo. Czy padnie kolejny rekord? Mamy nadzieję i gorąco w to wierzymy, ale wszystko zależy od Was! Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i oglądania relacji w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Oglądaj na żywo 15. akcję Oddaj krew z kablówką

To jubileuszowa, bo 15. akcja oddawania krwi organizowana przez Telewizję Proart. Przez te wszystkie lata oddaliście ponad 2 tysiące litrów krwi, które pomogły wielu osobom. Pierwszy transport kolejnych zapasów tego bezcennego płynu odjechał z naszej siedziby tuż po godz. 9.00. Kolejne już wkrótce. – Wszystko idzie bardzo sprawnie. Czeka się zdecydowanie krócej, niż chociażby w ubiegłym roku – mówią ci, którzy z samego rana oddali krew.

Do godz. 9.00 oddano już 30 litrów krwi!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. cel rewelacja, ale ja mam inne pytanie, dlaczego jako telewizja się nie rozwijacie, wszystko to samo w taki sam sposób robione, programy w studiu, akcja oddaj krew i inne wasze relacje, wszystko na jedno kopyto w taki sam schemat, bądźcie kreatywni zróbcie coś w nowoczesny sposób

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick