Rugbysta z Jarocina zawodnikiem Arki Gdynia

0
Wychowanek Sparty Jarocin, Maciej Żarczyński od rundy jesiennej sezonu 2017 będzie zawodnikiem RC Arka Gdynia! Kluby doszły do porozumienia w sprawie wypożyczenia do końca roku z możliwością przedłużenia transferu czasowego lub dokonania transferu definitywnego.

To ogromna nagroda dla naszej Akademii Rugby, którą prowadzimy w Sparcie Jarocin. Jest to osiągnięcie trenerów naszych grup młodzieżowych, na czele z Bartoszem Włodarkiem, który wiele lat prowadził w różnych kategoriach wiekowych Macieja Żarczyńskiego. Jednak największe brawa należą się samemu Maciejowi, który ciężką pracą, zaangażowaniem i pasją udowodnił, że zawodnicy Sparty mogą stanowić nie tylko o sile reprezentacji Polski, ale także zespołów walczących o Mistrzostwo Polski Seniorów. Już od dłuższego czasu stał się wzorem do naśladowania dla naszych najmłodszych zawodników skomentował Mateusz Boruta, prezes Sparty Jarocin.

Maciej Żarczyński w barwach Arki Gdynia zadebiutuje już 20. sierpnia w meczu z Lechią Gdańsk w ramach kolejki Ekstraligi rugby. Spotkanie zostanie rozegrane na Narodowym Stadionie Rugby.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick