Co dalej z rozbudową hali przy K1? Prezydent odpowiada

6
Rozbudowa hali przy ulicy Kusocińskiego 1 była tematem przewodnim ostatniej sesji rady miejskiej. Radni oraz mieszkańcy oczekiwali odpowiedzi na kluczowe pytanie: kiedy rozpocznie się modernizacja? Jak mówi prezydent Ostrowa Wielkopolskiego: do spełnienia pozostają trzy warunki.

Proszę sobie wyobrazić, co się dzieje od 30 czerwca (czyli od dnia kiedy została podjęta uchwała o rozbudowie hali)? Coś co przez kilka, czy nawet kilkanaście lat nie zostało zrealizowane ma się dokonać tu i teraz, natychmiast, w ciągu dwóch, trzech miesięcy. Oświadczam, że ja w tej sprawie nie będę postępować na skróty – mówi w rozmowie z telewizją Proart prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Przestańcie ludzie jeździć na pani prezydent kobieta robi co może a ludzie zamiast jej pomagać to kłody pod nogi jej kładą kobieta się stara jak może a wam w dupie źle i ciągłe wasze narzekanie

  2. Dajcie spokój kobiecie. Pojechała do Krynicy na Forum Ekonomiczne, może znowu jakiś tytuł przywiezie np Kobieta Ekonomiczna? Ona się stara a wy narzekacie. A bo to źle w tej hali SP2?

  3. Dziwna i bezsensowna była ta decyzja o odkupywaniu hali, w obliczu tego, jak wygląda sytuacja na linii Stal – BM.
    Dziś pani prezydent mówi, że ona może ruszyć dopiero jak wyjaśnione zostaną sprawy pomiędzy Stalą a BM, a przecież o tym chyba wiedziała od dawna, że tam jest gorąco. Wystarczyło podjąć decyzję o budowie nowej hali i nie byłoby ani tego problemu, ani kilku innych o których dzisiaj mówi. Miałaby czystą, klarowną sytuację i praca już mogłaby się toczyć, a Stal z BM mogłyby się dalej spierać bez przeszkód.
    Czy naprawdę aż tak trudno było racjonalnie pomyśleć?

  4. A co ja jestem zeby pomagac? Wybralem to chyba pomoglem co?Gadanie czego BM nie zrobil to oni wszyscy wczesniej nie wiedzieli co trzeba zrobic? Gadanie ze dopiero dwa miesiace minęły od decyzji. To co wczesniej robili bo przeciez gadaja o hali od czasu jak zaczeli grac w ekstraklasie? Wyborca jest cierpliwy do czasu ale nie glupi i zwalanie ze inni prezydenci nic nie zrobili jest slabe i nic nas nie obchodzi.teraz gramy w ekstraklasie i teraz jest siara ze w takiej hali

  5. Po co były te naciski, żeby remontować starą halę, w dodatku z nieuregulowaną sytuacją prawną? Trzeba było optować za nową, niekoniecznie wciśniętą przy centrum przesiadkowym. Niektórzy zorientowani w temacie wskazywali również tereny przy Alejach Słowackiego. Ale w tym wszystkim chyba nie chodzi o to, żeby była hala. W dodatku widowiskowo – sportowa.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick