Rozbój na terenie Ostrzeszowa! Sprawcy są już w rękach policji

2
zdjęcie poglądowe
18-letni oraz 28-letni mężczyźni i 35-letnia kobieta zostali zatrzymani, a pierwsza dwójka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. To efekt kradzieży rozbójniczej w jednym z supermarketów na terenie Ostrzeszowa. Trójka złodziei okradła sklep oraz użyli przemocy wobec 52-letniego ochroniarza.

Do kradzieży doszło w supermarkecie przy ulicy Zamkowej w Ostrzeszowie. Sprawcy zdarzenia uciekli samochodem i poruszali się drogą krajową nr 11. – Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mieszkaniec Ostrzeszowa działając wspólnie i w porozumieniu z 28-letnim mieszkańcem Granowca oraz 35-letnią mieszkanką Ostrowa Wlkp., dokonali kradzieży artykułów przemysłowych oraz spożywczych o łącznej wartości 931 złotych, a następnie w celu utrzymania się w ich posiadaniu użyli przemocy w postaci szarpnięcia i kopnięcia wobec 52-letniego pracownika ochrony – mówi asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Jeszcze tego samego dnia cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnej izbie zatrzymań w Ostrzeszowie oraz Kaliszu. Są do dyspozycji prokuratora. Sąd zadecydował, że mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Wobec 35-latki z Ostrowa Wielkopolskiego zastosowano dozór policyjny.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick