Rowerowy Trip to dream znów w trasie

2
Fot. Facebook/Trip to dream
Kamil Sierański i Maciej Leńczuk rozpoczęli już kolejną wyprawę rowerową. Tym razem chcą pokonać Lazurowe Wybrzeże i dotrzeć do Afryki! Ich zeszłoroczna trasa biegła przez Bałkany do azjatyckiej części Stambułu. Kamil i Maciej ponownie jadą dla Filipa Salamona, chłopca chorującego na autyzm.

Kamil Sierański i Maciej Leńczuk planują przejechać około pięć tysięcy kilometrów. Wyruszyli 15 lipca i pierwsze trzy dni podróży dały im się we znakim. – Dojazd do Wenecji ciągnął sie w nieskończoność. Ale za nami już trasa Wenecja-Bolonia-Florencja – pisali na swoim fanpage’u.

Pierwsza trzy dni to morderczy dojazd do Wenecji ciągnął sie w nieskończoność… ale za nami już trasa Wenecja- Bolonia-…

Opublikowany przez Trip to Dream Piątek, 19 lipca 2019

CZYTAJ: Kamil Sierański i Maciej Leńczuk znów ruszają w daleką podróż rowerem

Kamil i Maciej są aktualnie w drodze do Genui. Poprzez swój fanpage Trip to dream dali znać, że ich wczorajsza siesta wydłużyła się do godziny 20.00 i zdecydowali się na podróż nocą. Upały siegające do 35 stopni są wyczerpujące, a panowie nie są w stanie jechać w ciągu dnia.

Dziś sieste wydłużamy do 20 :p nadal ponad 35 stopni nawet cień musimy sami sobie zorganizować:p nasza pierwsza plaża:)…

Opublikowany przez Trip to Dream Sobota, 20 lipca 2019

Niestety podczas kolejnych kilometrów podróży, duet napotkał problemy, które opóźniają ich plan podróży. – Niestety Maciej wpadł w dziurę w asfalcie i zaliczył upadek. Całe szczęście jest tylko poobijany, a rany sa powierzchowne. Uszkodził tylnie koło, pękła opona i felga jest do wymiany – czytam na ich Facebooku.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Życzę wam szczęśliwej drogi i wspaniałej wyprawy to szczytny cel oraz szczęśliwego powrotu do domu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick