Pokoleniowa zmiana. Robert Wnuk nowym sołtysem Przygodzic

12
Fot. archiwum prywatne Roberta Wnuka
Mieszkańcy Przygodzic wybrali nowego sołtysa. O głosy ubiegali się Karol Talaga i Robert Wnuk. Większe poparcie wyborców zdobył 25-latek, który zastąpi na stanowisku wieloletniego sołtysa Kazimierza Niziołka.

Dotychczasowy sołtys Kazimierz Niziołek, już wcześniej wyraził zadowolenie, że na to stanowisko ubiegają się tacy młodzi ludzie. Dotychczasowy sołtys przez lata służył mieszkańcom i realizował założone cele. – Zamierzam kontynuować politykę pana Kazimierza, jednak nie zabraknie świeżości i nowych pomysłów. Będzie to efekt pracy całej nowo wybranej Rady Sołeckiej, wśród której są osoby z potencjałem, a przede wszystkim zapałem do działania – mówi Robert Wnuk, nowy sołtys Przygodzic.

Nowy sołtys nie wyklucza zaangażowania się w przyszłości w życie samorządowe. – O planach na przyszłość zdecydują pewnie kolejne lata. Ale nie mowie nie! – kończy Wnuk.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. Pan Pichet buduje nienawiść między mieszkańcami i niech wie że Gmina nie jest jego własnością. Rujnuje to co Wójt budował z Niziolkiem

    • Wójt z sołtysem sitwę zbudowali, największe ich osiągnięcie. Pan Pichet od śmieci też z tej sitwy. Nowemu sołtysowi życzę powodzenia, ale nie ma pewności, czy szybko go nie ustawią do pionu jako doświadczeni sitwiarze.

  2. Nie mam nic przeciwko nowemu sołtysowi. Samo spotkanie to farsa. Przemilczany przypadek oddania szanownemu gremium, karty do głosowania z uwagi na brak przed głosowaniem prezentacji programów i kandydatów. Kto przyprowadzil wiecej ludzi i miał sprawniejszą kampanię ten wygrał. Mimo wszystko gratuluję.

    • Tu nie chodzi o Talage tylko że Pichet wprowadził samych młodych bez żadnego doświadczenia co dobrze nie wróży

    • Panie Marek dopisz chociaż swoje nazwisko i co wiesz na mój temat skoro taki odważny jesteś w sieci

  3. Irytujące co niektóre wpisy od mojej osoby to z daleka bo mało o mnie wiesz człeku o pseudonimie Marek nie można z góry przekreślać że nowy Sołtys nie podoła więc jeśli ktoś pisze komentarze to niech chociaż będą konstruktywne i z podpisem. Miłego dnia

  4. Czy wybór odpowiedni? Przekonamy się ale na zdrowy rozsądek kto na niego głosował? Nie chce wnikać nikomu w życie prywatne ale wybaczcie to jeszcze dziekco , wieczne imprezy alkohol narkotyki. W dodatku zostanie ojcem z mężatką która ma 3 dzieci bo popil i się zachciało i obencie rozgrywka jest kto jest ojcem…czy mąż czy on… tak zachowują się odpowiedzialne osoby? Wybaczcie ale sama kandydatura tej osoby to była farsa jeszcze wam wyjdą ci młodzi.. jeśli odziedziczył hakater po ojcu to już widzę te przekręty… ale no cóż gratuluję i popatrzmy na tą szopkę:)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick