Robert jedzie na mecz. Turniej im. Jerzego Kryjoma już w weekend

0
W dniach 2-3 września na boisku sportowym przy ulicy Krotoszyńskiej w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się piłkarski IV Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma. Jak co roku z tej okazji organizatorzy tych zmagań przygotowali dla państwa konkurs w którym do wygrania były cenne nagrody. Wśród nich dwa vouchery na mecz Manchestery City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem!

Naszą zabawę rozpoczęliśmy od konkursu w którym do zdobycia była koszulka meczowa Pogoni Szczecin z podpisami zawodników. Jej szczęśliwym posiadaczem został Bartłomiej Wojtczak z Ostrowa Wielkopolskiego. W kolejnym tygodniu do rozlosowania była koszulka Lecha Poznań. Jej szczęśliwym posiadaczem został Sławek Sujka z Ostrowa Wielkopolskiego. Trzecią i ostatnią koszulkę Legii Warszawa wylosowała Iwona Brzezicha.

W przedostatnim tygodniu do wygrania był jeden z pierwszych voucherów na mecz Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem na miejscu i przelotem. Vocher wygrał Grzegorz Lisoń z Ostrowa Wlkp. Zakończył się ostatni tydzień zmagań. Na mecz MC pojedzie Robert Sępołowicz. Gratulujemy!

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick