Robert Janowski zaśpiewa w Ostrowie na Dzień Kobiet. Oglądaj koncert w Telewizji Proart!

3
materiały Ostrowskiego Centrum Kultury
Ostrowskie Centrum Kultury przygotowuje niespodziankę dla pań z okazji Dnia Kobiet. Święto przypadające 8 marca będzie miało niezwykłą muzyczną oprawę. Zadba o nią Robert Janowski wraz z zespołem. Koncert będzie można oglądać w niedzielę 7 marca o godz. 17.00 w Telewizji Proart. Powtórkę będzie można obejrzeć 8 marca o 20.50.

To już tradycja, że z okazji Dnia Kobiet w Ostrowie Wielkopolskim mają miejsce kulturalne wydarzenia w których mogą wziąć udział chętne mieszkanki miasta. W tym roku specjalnie dla pań swój repertuar przedstawi Robert Janowski, dziennikarz muzyczny i wokalista wraz z zespołem.

Koncert odbędzie się 7 marca o godzinie 17.00 w Ostrowskim Centrum Kultury. – Kochane Kobietki, Drogie Panie, już za kilka dni nasze wielkie święto. Jak każdego roku mam dla Was z okazji Dnia Kobiet niespodziankę. Na deskach Ostrowskiego Centrum Kultury, specjalnie dla wszystkich ostrowianek, wystąpi jedyny w swoim rodzaju, przebojowy Robert Janowski z zespołem – zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ze względu na pandemię koncert odbędzie się inaczej niż dotychczas. Wydarzenie będzie można obejrzeć w domowym zaciszu. Występ Roberta Janowskiego wraz z zespołem będzie transmitowany 7 marca o godzinie 17.00 na antenie Telewizji Proart oraz na facebookowym profilu Ostrowskiego Centrum Kultury, a także na kanale OCK w serwisie YouTube.

Powtórnie koncert do obejrzenia nazajutrz, 8 marca o 20:50.

materiały Ostrowskiego Centrum Kultury
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Brak szacunku dla widza; rękawy pozawijał, kołnierzyk koszuli obleśny – kogo to, Pani prezydent zaprosiła, pewnie na koszt podatnika.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick