Renault w Volvo. Cztery osoby poszkodowane

0

Dwa rozbite pojazdy i cztery osoby poszkodowane to bilans wypadku do jakiego doszło wczoraj na drodze Jarocin – Żerków. Kierujący Renault 48 letni mieszkaniec gminy Żerków z nieustalonych dotąd przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Volvo, którym kierowała 36 letnia mieszkanka gminy Żerków.

 

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, policje oraz pogotowie ratunkowe.

Kierujący Renault 48 letni mieszkaniec gminy Żerków z nieustalonych dotąd przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Volvo, którym kierowała 36 letnia mieszkanka gminy Żerków.

Do szpitala przewieziono łącznie cztery osoby. Kierująca Volvo była trzeźwa od kierującego Renault pobrano krew do badań na obecność alkoholu.

Działania straży na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, rozłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Po zabraniu pojazdów przez pomoc drogową miejsce wypadku uprzątnięto a wycieki płynów eksploatacyjnych zneutralizowano.

Działania na miejscu zdarzenia trwały około 3 godzin w tym czasie ruch na drodze była wstrzymany. Policja zorganizowała objazdy przez okoliczne miejscowości.

Źródło: jarocin112

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick