Remis Jaroty w pierwszym sparingu. Giecz zdobywa bramkę

0
W środowe popołudnie piłkarze Jaroty Jarocin rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Zespół Janusza Niedźwiedzia podejmował szykującą się do debiutu w IV lidze jedenastkę LKS-u Gołuchów. Piłkarze obu jedenastek mieli utrudnione zadanie, bowiem przez dużą część meczu padał dość mocny deszcz. Mecz zakończył się remisem 1:1. Obie bramki padły w II połowie. gola dla gości zdobył Michał Giecz, który do tej pory grał w Ostrovii. W środę wystąpił gościnnie w barwach LKS-u, choć nie można wykluczyć, że w trakcie przerwy letniej zmieni barwy klubowe i trafi do zespołu Damiana Barasa. W JKS-ie zagrało kilku testowanych piłkarzy. - Niektórym już podziękowałem, bo nie nadają się do gry na tym poziomie - mówi Janusz Niedźwiedź, trener jarocińskiego zespołu.