Remis i wygrana Centry pomoże wygrać z Lechem?

1
Piłkarze ostrowskiej Centry po piątkowym remisie z KKSem Kalisz w 3 ligowej tabeli zajmują 13. miejsce z 26 punktami na koncie. Tydzień wcześniej ostrowianie wygrali na wyjeździe z Jarotą Jarocin co zdecydowanie podniosło morale panujące w szatni drużyny.

Prawie na pewno z 3 ligi spadną cztery, a nie trzy drużyny. Różnica punktowa do czwartego od końca Górnika Konin wynosi zaledwie cztery oczka. Przed podopiecznymi trenera Posadzego trudny wyjazd do Wronek na mecz z rezerwami Lecha.

Do zakończenia rozgrywek jeszcze sześć kolejek. Do zdobycia zatem 18 punktów. Oprócz trudnego meczu z rezerwami Lecha ostrowian czekają pojedynki z Elaną Toruń, czy właśnie z Górnikiem Konin. Końcówka sezony jest wyczerpująca. Od dawna na środku obrony nie gra duet – Adamiak – Reyer, kontuzja wykluczyła też Kucharskiego, a z kontuzją w meczu z KKSem plac gry opusZczał Daniam Izydorski.

Mecz Centry z Lechem 2 zaplanowano na 19 maja o godzinie 12:00. Kolejny pojedynek na swoim obiekcie ostrowianie rozegrają 26 maja o godzinie 17:00 z GKS Przodkowo.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Po spadku Gwardii Koszalin nie prawie tylko na pewno spadną co najmniej cztery drużyny. Trzeba kibicować Gryfowi Wejherowo by nie spadło pięć drużyn.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick