Raszków też ma zniżki dla rodzin

0
Jest juz ogólnopolska oraz wielkopolska Karta Dużej Rodziny. Z takich korzystają między innymi Jarocin, Krotoszyn czy Ostrzeszów. Wiele miast tworzy także swoje własne karty. Zaraz po Ostrowie Wielkopolskim i Pleszewie, do takich miast dołączył Raszków.

Dziewięciu przedsiębiorców dołączyło do Raszkowskiej Karty Dużej Rodziny 3+. Dzięki temu, beneficjenci karty, czyli rodziny wielodzietne będą mogły korzystać z wielu zniżek i ulg w sklepach i przedsiębiorstwach branżowych.

Do grupy honorujących Raszkowską Kartę Dużej Rodziny dołączył także Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie, który oferować będzie zniżkowe bilety na spektakle czy koncerty.

Firmy oraz rodziny wielodzietne będą mogły przyłączyć się do Raszkowskiej Karty Dużej Rodziny 3+ w każdym momencie – Jest to obopólna korzyść zarówno dla przedsiębiorców jak i dla rodzin wielodzietnych. Sklepy branżowe odczują korzyści związane z kartą, a rodzice i ich dzieci będą mogli czerpać korzyści ze zniżek – mówi Jacek Bartczak, burmistrz Gminy i Miasta Raszków.

Rodziny wielodzietne będą mogły zgłaszać chęć uczestnictwa w programie już od 1 lutego.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick