Ranna w wypadku po miesiącu wybudziła się ze śpiączki. Trwa zbiórka pieniędzy

3
Fot. Zdjęcie z wypadku | Źródło: fanpage OSP KSRG Raszków
21-letnia Luiza Majusiak, która 31 stycznia w wyniku uderzenia samochodu w przydrożne drzewo w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Zapadła w śpiączkę, z której właśnie się wybudziła. W związku z uszkodzeń czaszkowo-mózgowych młoda kobieta ma m.in. problemy ze wzrokiem i mową. Trwa zbiórka pieniędzy na jej leczenie i rehabilitację.

Do wypadku doszło 31 stycznia w Korytnicy na głównej drodze, która w wyniku złych warunków atmosferycznych miejscami była pokryta szadzią. – Kierująca renaultem clio z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Została przewieziona do szpitala – mówiła wówczas sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak piszą na fanpage’u strażacy z OSP Ligota, „w wyniku obrażeń doszło do uszkodzeń czaszkowo-mózgowych, przez co Luiza ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja oraz sprzęt rehabilitacyjny, której koszty sięgają 24000 zł miesięcznie”.

Rodzina zorganizowała zbiórkę, a informację o niej postanowili udostępnić także strażacy ochotnicy, których poruszyła historia mieszkanki ich miejscowości. „Prosimy państwa o pomoc finansową, którą mogą państwo przekazać za pomocą przekazania swojego 1% z podatku dochodowego lub o bezpośrednią wpłatę na numer konta bankowego. Liczy się każda złotówka” – apelują członkowie OSP Ligota.

Santander Bank Polska S.A.
32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
KOD SWIFT/BIK:
WBK PPL PP
Tytułem przelewu:
dla LUIZY MAJUSIAK

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w deklaracji PIT podać nr
KRS: 0000272272
Cel szczegółowy:
dla Luizy Majusiak

Witamy wszystkich.Nie tak dawno poruszyła nas smutna wiadomość o wypadku komunikacyjnym, w którym ucierpiała 21-letnia…

Opublikowany przez Osp Ligota Czwartek, 28 lutego 2019

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick