Radny Motylewski opuszcza klub prezydent Ostrowa Wlkp.

8
Radny Alojzy Motylewski opuszcza klub prezydent Ostrowa Wlkp. Beaty Klimek. - Mamy inne cele. Poza tym zbyt dużo negatywnych słów padło w koalicji pod moim adresem, żebym nadal był w tym klubie - powiedział nam radny występujący z klubu "Przyjazny Ostrów".

Jak mówi radny, na chwilę obecną chce pozostać radnym niezależnym, by skuteczniej działać na rzecz mieszkańców.

– Rozmijamy się w celach dla Ostrowa. Każda władza działa tylko pod kątem przyszłych wyborów,  ważne sprawy nie są procedowane, poprzestaje się na sloganach – oznajmia Motylewski.

– Myślałem, że po dwóch latach rządów przystąpimy do rozwiązania np. kwestii stosunków wodnych, w tym budowy zbiorników retencyjnych na ul. Brzozowej i Wysockiej – tak, żeby byle ulewa nie podtapiała centrum miasta, jak się ostatnio stało – dodaje radny.

– To jest sprawa pana Motylewskiego, a koalicja rządząca miastem ma się dobrze, realizujemy nasz program zmiany Ostrowa i jestem przekonany, że znajdzie się wystarczająco liczna grupa radnych, żeby ten program poprzeć w tej kadencji, czujemy też poparcie mieszkańców – komentuje dla portalu Wlkp24.info  przewodniczący Rady Miasta Jarosław Lisiecki.

 

 

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Pierdu, Pierdu. Ciekawe kto te zbiorniki wpisał do realizacji na 2019 rok zamiast w 2016. Gdyby budowa rozpoczęła się na początku 2017, to ostatniego zalania i strat mieszkańców by nie było.

  2. Nie za bardzo orientuje się w lokalnej polityce dlatego proszę o podpisywanie zdjęć na których jest więcej osób. Pan Motylewski jak mniemam to ten ujarany jegomość po lewej tak?

  3. On i zbiorniki???hahahah dajcie se siana 😉 Człowiek gdyby Ci zależało na zbiornikach,to byś o wiele więcej zrobił. PRawda jest taka że wybory idą i zorientował się,że za dużo kapitału już nie zbije po porażce z basenem i halą. Dlatego wielce idzie swoją drogą,a i tak g… z tego wyjdzie 😉 A z jego okręgu nie ma poważnego kandydata,popierdzi ludziom co tom nie zrobim (zaczerpnięte z ;)) i wejdzie do kolejnej kadencji…On prezydentem??Lepsze to niż to co teraz 😛 jednak co chłop to chłop

  4. Do radnego Motylewskiego po dwóch latach dotarło że p. Klimek to efekciara.Dużo mieszkańców to już też zauważyło.Dlatego , jako doświadczony radny odsuwa się od tego ściemniania Ostrowian przez Klimek.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick