PSZOK przy Staroprzygodzkiej ponownie otwarty

4
Po ponad dwóch tygodniach Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Staroprzygodzkiej w Ostrowie Wielkopolskim ponownie został otwarty. Po raz pierwszy po przerwie PSZOK jest czynny w środę 19 czerwca w godz. od 8.30 do 16.30.

Ostrowski PSZOK przy ul. Staroprzygodzkiej 121 będzie ponownie czynny od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30, a w soboty od 8.00 do 12.00.

Zamknięcie tego punktu było spowodowane ogromnym pożarem składowiska odpadów wielkogabarytowych. Ogień pojawił się o świcie w niedzielę 2 czerwca. W akcji gaśniczej wzięło udział 40 zastępów straży pożarnej. Ponad 160 strażaków walczyło z żywiołem przez kilkanaście godzin. Płomienie zostały opanowane po kilku godzinach, ale później rozpoczęła się intensywna i długa akcja dogaszania. Przyczyny pożaru bada komisja biegłych.

ZOBACZ NASZĄ RELACJĘ Z POŻARU

Straż podsumowuje pożar, miasto zwołuje komisję. ZOBACZ

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • a przypadkiem nie ma nieco więcej za dwie prezesury , które odpęka w 8 godzin (o ile tyle wysiedzi)?

  1. Nie interesuje mnie kto ile zarabia niech zarabiają po 100 tyś.miesięcznie ale mam prośbę czy można zrobić coś k…a z tym smrodem na zębcowie bo teraz o 22 20 już mi nerwy puszczają jak okna nie mogę otworzyć a mieszkam ok. Kilometr od wysypiska. Ja tylko proszę radnych o pochylenie się nad tym problemem bo już kurczę nie wiem jak mam ten fetor w dzień i w nocy wytłumaczyć dzieciom !!!!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick