„Przypominają mi watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów”. Minister Maląg: „To atak hakerski”

22
Na oficjalnym fanpage'u minister Marleny Maląg pojawił się wpis, który wywołał burzę w mediach. W jego treści można zobaczyć porównanie strajkujących kobiet do "watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów". Padają także słowa, że dla strajkujących kobiet "należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory". Minister w rozmowie z portalem wlkp24.info powiedziała, że to efekt włamania hakerów, a wpis nie jest jej autorstwa. Sprawa ma trafić do prokuratury.

Na fanpage’u minister Marleny Maląg ukazał się wpis, który wywołał burzę w mediach społecznościowych. W jego treści można zobaczyć porównanie protestujących kobiet do „(…) watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów”. Według słów, jakie padają we wpisie „(…) dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory”.

Fot. Zrzut ekranu z oficjalnego konta minister Marleny Maląg

W komentarzach pod wyżej wspomnianym wpisem pojawiły się opinie jednoznacznie krytykujące obecną minister. „Żenada pani Maląg. Aż żal że dopuszczono panią do klawiatury komputera. Wstyd.” – pisze jeden z internautów. „Ja jako kobieta i matka nigdy nie zrozumiem Pani. Ps dla Pani wiadomości kobieta to nie ozdoba” – dodaje internautka. „Jest Pani żenująca, a poziom wypowiedzi kompletne dno, brak słów… i Pani nas reprezentuje WSTYD, WSTYD, WSTYD. Powinna Pani za tą wypowiedź zostać pociągnięta do odpowiedzialności” – czytamy w kolejnym komentarzu.

Atak hakerski

Minister Marlena Maląg poinformowała na Twitterze, że jej konto na Facebooku zostało zaatakowane przez hakerów. „Proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację” – dodała. Potwierdziła to także w rozmowie z portalem wlkp24.info, informując, że sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury.

– Jestem zbulwersowana, jak można w ten sposób publikować informacje, włamując się na prywatne konto Facebooka, na prywatną pocztę. Oczywiście o tym zdarzeniu, które jest niedopuszczalne, powiadamiam stosowne służby i stosowne postępowanie zostanie w tej sprawie przeprowadzone – powiedziała portalowi wlkp24.info Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

22 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że równie prężnie nie powiadamiają służb w sprawie zalegających kart do głosowania wydrukowanych za nasze pieniądze bez żadnej podstawy prawnej, albo za respiratory widmo.

    • Rolo, więcej edukacji. Czyżbyś nie wiedział jaka formacja prowadzi „te ataki hakerskie…” śmieeeeeszny jeeeeesteś .

  2. Do Anonima -pogarda i nienawiść na pewno nie doprowadzą do upragnionego koryta, to ludzie wybierają i wybrali ,teraz zadbaj o stan wątroby, bo od nienawiści gnije,następnie siada na oczy. Błogosławionych Świąt.

    • I od tych wyborów takich jest jak jest a na kogoś trzeba zwalić jak się powiedziało zdanie ktòre innym się to nie podoba ,ale to nie ona tylko inni tylko jak wykręt jak się wydało ,ale ta pani i inne tez są kobietami i może postawią się w roli kobiet ktòre w ciąży dowiedzą się że rodzi kaleke i będzie musiała przejść przez poród ,wegetację i śmierć własnego dziecka .

  3. maląg za chwilę znowu będziesz prosiła o opiekę policji za nasze podatki. Pamiętaj czas pisowców się kończy i będziesz rozliczona.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick