Przygodzice: Rozładował swoje emocje na mercedesie. Poznajesz go?

0
Ostrowska policja szuka mężczyzny, który w środę po północy uszkodził w Przygodzicach mercedesa. Ten moment nagrały kamery monitoringu warsztatu samochodowego przy stacji Shell.

Straty właściciel warsztatu oszacował na około 2 tysiące złotych. Warto dodać, że jest to auto klienta, który zostawił pojazd w serwisie. Nieznany sprawca w środę po północy podszedł do mercedesa z 1996 roku i wybił szybę od strony kierowcy. Nieznanym przedmiotem – mógł być to na przykład jakiś łańcuch – uderzył też w przednią szybę uszkadzając przy tym karoserię. Całe zajście trwało kilkadziesiąt sekund i miało miejsce dokładnie 32 minuty po północy. Mężczyzna zniknął w ciemności. Szedł w stronę Wysocka Małego. Miał na sobie jasne spodnie i charakterystyczny bezrękawnik z kapturem. Niestety jakość zdjęcia jest kiepska. Jeśli rozpoznajesz człowieka na tej fotografii lub na filmie, to skontaktuj się z właścicielem warsztatu 516-189-455 lub z ostrowską policją 997.

Policja zabezpieczyła już monitoring zarówno warsztatu samochodowego, jak i zapis z kamer na pobliskiej stacji benzynowej. Wiadomo, że mężczyzna przyjechał na parking Shella osobowym peugeotem. Pomiędzy nim, a niezidentyfikowaną osobą wywiązała się kłótnia i być może w ten agresywny sposób chciał rozładować negatywne emocje. Za uszkodzenie mienia grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick