Przemek Kossakowski przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego

5
Fot. UM Ostrów
Wielbiciel zadań specjalnych i wtajemniczania się w życie innych społeczności. Tak można określić Przemka Kossakowskiego, którego barwny życiorys byłby godny produkcji filmowej. Spotkanie autorskie z jego udziałem odbędzie się 6 lutego o godz. 18.00 w Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim.

Przemek Kossakowski – malarz, człowiek rysunku i grafiki będzie gościem Biblioteki Publicznej w Ostrowie Wielkopolskim. Prowadzący programy „Inicjacja”, „Szósty zmysł” oraz „Wtajemniczenie” w Telewizji TTV opowie o swoim życiu i przygodach, które go spotkały.

Bohater spotkania autorskiego w każdym odcinku swoich programów wykazuje się dużą odwagą, poddając się często eksperymentom, na widok których telewidzom przechodzą ciarki. Jak czytamy na jego fanpage’u: „Prowadzący nie sili się na obiektywizm, wręcz przeciwnie, stara się jak najbardziej wejść w zjawiska, które stara się zrozumieć. Czasami jest to ryzykowne, czasami głupie, czasem zabawne, ale zawsze niezmiernie pouczające. Każdy z programów zajmuje się inną tematyką”.

O ogromnej dawce niecodziennych doświadczeń oraz swoim życiu będzie można posłuchać podczas spotkania 6 lutego o godz. 18.00 w Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Wolności w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. PO co żeby jeszcze bardziej mieszać wiadomo kogo reprezentuje { TVN i POKO NO i KOD } inaczej tak by sobie nie podróżował za tą skromną gażę redaktorka….

  2. Może rozwiąże problem smogu w Ostrowie on wszędzie był i dużo widział oglądałem film jak rzucał włócznią i mówił że to może mu się przydać jak wróci do Polski . On jest POLAKIEM CZY lewakiem…?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick