Protesty w obronie sądów [czekamy na zdjęcia]

4
Miniony weekend opłynął pod znakiem protestów przeciw nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym i zmianom w sądownictwie autorstwa PiS. Także części mieszkańców południowej Wielkopolski nie podoba się taki stan rzeczy. Czekamy na państwa zdjęcia redakcja@wlkp24.info.

W Jarocinie wczoraj wieczorem pod wejściem do sądu rejonowego zebrało się kilkadziesiąt osób, które manifestowano sprzeciw wobec parlamentarnych zmian m.in. w ustawie o Sądzie Najwyższym.

Także Krotoszyn przyłączył się do ogólnopolskiego protestu przeciwko reformie sądownictwa wprowadzanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Tak wyglądał protest w Ostrowie Wielkopolskim. Wśród protestujących m.in. aktor Robert Zawadzki.

Wczoraj o godzinie 20:00 w Nowych Skalmierzycach pod tablicą pamiątkową która znajduje się w budynku gdzie kiedyś był pierwszy urząd miasta ratusz a obecnie jest biblioteka publiczna zebrali się mieszkańcy miasta by protestować przeciwko reformie sądownictwa i rządom PiS mieszkańcy mieli ze sobą świeczki białe znicze i białe kwiaty.

CZEKAMY NA PAŃSTWA ZDJĘCIA Z PROTESTÓW. ADRES: redakcja@wlkp24.info 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Szanowny Panie Redaktorze! Mam jakies dziwne odczucia ,skojarzenia z tym Państwa apelem o przesyłanie tych zdjęć……. 🙂 Rozumiem zdjęcia z wakacji ,wypoczynku etc ale z manifestacji i protestów? A chwile potem ukazuje się rozmowa z senatorem który mówi .”że dziś w Polsce trudno o rzetelne media”. Propaganda czy jak……Miłego dnia

  2. O moją rzetelność może pan być spokojny 🙂 Pewnie, że zawsze i wszędzie można się doczytać pewnej manipulacji, czy też propagandy. Proszę jednak zwrócić uwagę, że w naszych mediach prawo do komentowania wydarzeń mają wszystkie strony konfliktu.

  3. Szanowny Panie Parysek pisze Pan nieprawdę ponieważ redakcja wlkp24.info wielokrotnie blokuje obiektywne komentarze.

  4. Blokujemy tylko takie w których jest obraźliwa treść. Zresztą zapraszam pana „ostrowiaka” do naszej redakcji, zaprezentuje panu listę właśnie takich. Pozdrawiam 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick