„Prosto w oczy”: Radna vs. Radny

3
Jutro, 9 listopada o godzinie 18:00 na antenie telewizji Proart kolejne wydanie programu publicystycznego „Prosto w oczy”. Gośćmi Magdaleny Wojciechowskiej będą radni miejscy Ostrowa Wielkopolskiego - Aleksandra Zuchowska (radna niezależna) i Andrzej Kornaszewski (klub radnych Platformy Obywatelskiej). Rozmowa toczyć się będzie wokół bieżącej sytuacji w ostrowskim samorządzie.

„Prosto w oczy” w najbliższy czwartek o godzinie 18:00. Na przeciwległych sobie fotelach zasiądą radna Aleksandra Zuchowska i radny Andrzej Kornaszewski. Po dwóch ostatnich sesjach radny miasta Ostrowa Wielkopolskiego zrodziło się wiele kontrowersyjnych tematów, m.in. powracający ciągle temat ostrowskiej hali, przesunięcia kwot w miejskim budżecie czy kwestie podatkowe. Co więcej, atmosfera na spotkaniach rajców w roku przedwyborczym bardzo wzrasta.

Zapraszamy Państwa do współtworzenia programu. Czekamy na propozycje pytań pod adresem: prostowooczy@tvproart.pl lub poczta@tvproart.pl. W trakcie programu uruchomimy linię telefoniczną – czekamy na telefony w trakcie trwania programu na żywo i zadawanie gościom pytań bezpośrednio. Numer telefonu to (62) 735-22-22 czynny od godziny 18:15 w trakcie programu.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Pani Aleksandro ! Gratuluję klasy z jaką Pani przeprowadziła konfrontację z radnym PO Kornaszewskim.Pani z dużą troską mówiła o naszym mieście i mieszkańcach.Właśnie radnych takich jak Pani powinniśmy wybierać.

    • Mozna mówić z „dużą troską” i nie wiedzieć o czym się mówi. Ale według Pisiorskiej tyrady „przeprowadziła konfrontacje z radnym PO”. Ja pier…le , gdzie ja żyję. Wszędzie tylko nienawiść.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick