PROMAX zaprasza na premierę Złoto Bałtyku i konkurs!

10
Z okazji premiery drugiego sezonu "Złota Bałtyku" na kanale HISTORY, PROMAX przygotował konkurs, w którym do wygrania będą niespodzianki od kanału HISTORY właśnie. Podziel się swoim wspomnieniem, zdjęciem, ciekawą historią związaną z Bałtykiem. Najbardziej kreatywni autorzy zostaną nagrodzeni! Konkurs wystartował na fanpage'u PROMAX-u 23 marca. Szczegóły na profilu PROMAX www.facebook.com/PROMAX.wlkp.

Bursztyn – szlachetny surowiec, występujący u wybrzeży wielu mórz, po sztormie możemy go znaleźć również na nadbałtyckich plażach. Od wieków wykorzystywany jest głównie w jubilerstwie, ale znany jest również ze swoich właściwości leczniczych.

Jak wygląda droga, którą musi przebyć bursztyn od połowu, przez obróbkę, na sprzedaży w formie biżuterii kończąc? Można się będzie tego dowiedzieć już 24 marca o godzinie 21:00 na kanale HISTORY, ponieważ wtedy będzie mieć premierę drugi sezon „Złota Bałtyku”. Widzowie poznają metody wykorzystywane do wydobycia bursztynu na bałtyckim wybrzeżu, jak i kulisy tej branży w Polsce.

Z tej okazji PROMAX przygotował konkurs, w którym do wygrania będą niespodzianki od kanału HISTORY. Podziel się swoim wspomnieniem, zdjęciem, ciekawą historią związaną z Bałtykiem. Najbardziej kreatywni autorzy zostaną nagrodzeni! START konkursu na FB już 23 marca. Szczegóły na profilu PROMAX www.facebook.com/PROMAX.wlkp

Złoto Bałtyku będzie można oglądać na HISTORY HD nr 170, dostępnego dla abonentów telewizji cyfrowej od Pakietu Podstawowego HD.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

    • Odblokowanie kanalu musi odbywać się za zgodą Nadawcy kanału. Brak zgody = brak odkodowanego kanału.

  1. Drugi sezon goni pierwszy, na razie ciężko ocenić czy przebije pierwszy, bo pierwszy bardzo mi się podobał. W konkursie wzięłam udział, zobaczymy czy coś się uda wygrać. ;P

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick