DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

PROMAX wspiera krwiodawców

Wsparcie PROMAX przy organizacji Oddaj krew z kablówką ma charakter dwojaki – po pierwsze operator zapewnia technologię, dzięki której możliwa będzie realizacja transmisji na żywo. Nowoczesne łącza światłowodowe sprawią że wszyscy zainteresowani, którzy nie dotrą osobiście na miejsce, będą mogli wziąć udział w wydarzeniu oraz poznać różne zagadnienia związane z krwiodawstwem. Po drugie na krwiodawców, którzy wraz ze swoimi rodzinami zjawią się na terenie imprezy, czekać będzie moc atrakcji przygotowanych wspólnie z nadawcami kanałów Puls oraz Puls 2, a także Discovery Channel. Do głównych atrakcji dostarczonych wspólnie z PROMAX należeć będą:

 • wraz z Discovery strefę relaksu z przepyszną kawą dla krwiodawców serwowaną wprost z wyjątkowej, mobilnej kawiarni Volkswagen Transporter 2, zwanym potocznie Ogórkiem,
 • wraz z TV Puls dmuchany namiot do zabawy dla dzieci, a w nim stoisko do rysowania dla dzieci,
 • podczas akcji konkursy dla dzieci oraz dorosłych i upominki dla honorowych dawców krwi.

– Oddaj krew z kablówką to bardzo wyjątkowy dzień dla nas jako operatora oraz dla naszego lokalnego kanału TV Proart, który cieszy oczy naszych abonentów każdego dnia. W tym dniu zależy nam nie tylko na wsparciu krwiodawców, ale także na szerzeniu idei oddawania krwi wśród najmłodszych. Tym bardziej cieszy fakt, że po raz kolejny możemy liczyć na entuzjastyczne wsparcie naszego niezawodnego partnera, czyli nadawcę kanałów sygnowanych marką Puls. W tym roku do grona naszych przyjaciół dołączyła także doskonale znana wszystkim marka Discovery, co sprawia, że wspólnie możemy gościom i ich rodzinom zaoferować jeszcze więcej atrakcji – mówi Marta Krzyżanowska, kierownik działu marketingu PROMAX.

Po więcej zapraszamy Was na www.promax.media.pl, na naszego FB https://www.facebook.com/PROMAX.wlkp oraz grupę jestemPROMAX.

Napisz do autora

Komentarze (1)
 • W
  ww

  poniedziałek, 13 czerwca, 2022

  A moze by tak promax przystapil do ostrowskiej karty krwiodawcy

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz