Prokuratura wzięła pod lupę MZGM. Chodzi o zakup pieców

9
Policja pod nadzorem prokuratury rejonowej prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa, do którego miało dojść w ostrowskiej spółce Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Chodzi o zakup pieców dla bloku przy ulicy Klasztornej 7b. Przesłuchiwani się kolejni świadkowie.

Więcej szczegółów wkrótce.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Dlaczego nie piszą że prezes mleczarni ostrowskiej został skazany na 3lata w zawieszeniu na 2 i dalej jest na stanowisku ??Gdzie jest sprawiedliwość???

  2. Mam kilka zasadniczych pytań : 1.Kiedy ten budynek wybudowano ? 2.Kto w tym czasie był prezesem MZGM ? 3.Kto był prezydentem miasta ? 4.Kto był w składzie Rady Nadzorczej MZGM ? 5. Kto był inspektorem nadzoru ? 6.Kto dokonał odbioru budynku ?

  3. Blok przy Klasztornej został pobudowany 9 lat temu jako pierwszy w „programie dla systematycznych”. Prezesem spółki MZGM był wówczas Marian Kupijaj. W 2012 roku został odwołany ze stanowiska przez prezydenta Jarosława Urbaniaka, a w kadencji prezydent Beaty Klimek został prezesem OZC. za rc.fm

  4. Chwilunia…….czy Szczurek (były pracownik MZGM) aktualnie nie jest zastępcą Beaty Klimek, a Maryjan Kupijaj (były prezes MZGM) teraz znów na prezesowskim stołeczku u Beaty Klimek tyle, że w OZC….czy mnie się wydaje czy smrodek się roztaczał coraz większy nad świtą jaśnie nam panującej??????? No a przecież miało być tak transparentnie i inaczej…..hi,hi????? Oj chyba kolega Wiśniewski (aktualny Prezes MZGM) chyba niewiele „pomoże” zeznając i donosząc papiery ze spółki na prokuraturę……

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick