Program wraca na antenę. Dziś premiera

0
Dziś na antenę TV Proart po wakacyjnej przerwie powraca program Twój Problem Nasza Sprawa. Jak zawsze przedstawimy w nim trzy tematy, którymi zajmowali się nasi dziennikarze. Początek programu o godzinie 20:40. Materiał dostępy będzie także na www.tvproart.pl

Rozpoczniemy tematem Dominika Klepacza z Ostrowa Wielkopolskiego, który jak twierdzi i wszystko na to wskazuje został oszukany przez swojego bliskiego kolegę Macieja. Pan Dominik miał być poręczycielem kredytu w kwocie 3 tysięcy złotych, później okazało się, że sam podpisał dokumenty na zobowiązanie w wysokości uwaga 50 tysięcy złotych! Wszystko działo się punkcie pośrednictwa kredytowego w Ostrowie przy ulicy Wolności. 

 

Opowiemy też o tym, jacy ludzie potrafią być okrutni w stosunku do zwierząt. A Rozpoczniemy naprawdę drastycznym przypadkiem kota, któremu ktoś skalpelem obciął uszy i zdeformował oczy….

Na koniec reportaż dla odmiany pozytywny, bo o pozytywnym człowieku. Pan Tadeusz Owczarski od pół wieku pracuje jako gospodarz obiektów sportowych w Jarocinie. Na stadionie swoje ma prawdziwe królestwo, w którym przechowuje historyczne już stroje piłkarzy Victorii i Jaroty, a także buty piłkarskie z 1958 roku.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick