Prezes PGKiM w Krotoszynie doprowadzony do prokuratury! Trwają czynności procesowe

5
Marcin J., prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie oraz radny powiatowy miał zostać wyprowadzony o świcie ze swojego domu i doprowadzony do prokuratury. Trwają czynności procesowe. Krotoszyńskie media informują nieoficjalnie, że sprawa może dotyczyć przetargów organizowanych przez spółkę.

Marcin J. miał dziś o świcie zostać wyprowadzony przez policjantów ze swojego domu i doprowadzony do prokuratury. Tych informacji nie potwierdza Karolina Grzybowska-Matysiak, naczelnik Wielkopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Poznaniu. – Od godziny 9.00 trwają czynności procesowe. Dopóki są one w toku nie mogę udzielić żadnych informacji – powiedziała w rozmowie z portalem wlkp24.info.

Jak nieoficjalnie informują krotoszyńskie media, prokuratura przyglądała się organizacjom przetargów przez spółkę już od kilku miesięcy. Marcin J. funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krotoszynie sprawuje od 2016 roku. Zastąpił na tym stanowisku Michała Przybylskiego.

J. jest też radnym powiatowym. W ostatnich wyborach samorządowych startując z list Polskiego Stronnictwa Ludowego zdobył drugie miejsce (447 głosów).

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. 1
    2

    Piszę ponownie, ponieważ mój komentarz w wczoraj nie został opublikowany. Czy zamieszczenie zdjęcia osoby, o której mowa w tej informacji, nie jest udostępnieniem danych osobowych (imienia i nazwiska oraz wizerunku) bez zgody tej osoby? Gdyby podano inicjały imienia i nazwiska to i tak byłoby wiadomo o kogo chodzi, ale żeby jeszcze zamieszczać zdjęcie, to chyba trochę za dużo.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick