Pozytywnie nastawieni, gotowi do boju o lepszych siebie! [FOTO]

0
Silna ekipa zmotywowanych ostrowian i nie tylko stawiła się dzisiaj na castingu do drugiej edycji programu "Fit-Motywator" telewizji Proart. Jedni stawili się tutaj z problemem nadwagi, inni - o dziwo! - z niedowagą, która też może przeszkadzać w życiu. Przed kamerami TV Proart troje szczęśliwców będzie miało szansę odmienić swoje życie.

Nie tylko otyłość może stanowić problem – taki wniosek już dziś wypływa z programu „Fit-Motywator” telewizji Proart jeszcze na etapie castingu. To właśnie w tej fazie widać jakie kłopoty mają osoby, które mają trochę za dużo kilogramów lub właśnie pragną ich więcej. Kiedyś uprawiałem sport i czułem się lepiej. Teraz już straciłem formę, ale trzeba coś z tym zrobić – powiedział przed wejściem do studio telewizyjnego pan Wojtek. Z kolei Michał zwierzył się, że robi wszystko, by trochę przybrać na wadze. – Od kilku lat moja waga stoi w miejscu, jem wszystko i nie mogę przytyć – powiedział.

Jak zwykle silną i zdeterminowaną grupą są kobiety. To one często walczą z nadwagą po ciąży, po chorobach czy z powodu nieregularnego odżywiania. Zresztą, przyczyn jest cała masa. Na szczęście program taki jak „Fit-Motywator”, w którym grono specjalistów bierze pod swoje skrzydła wszystkich, którzy potrzebują zmian w żywieniu, treningu czy zadbania o ich ciało i wygląd – pomaga wszystkim, którzy potrzebują prawdziwego kopniaka. – Jak ogląda się niektóre programy w telewizji tego typu, to można się poczuć zdołowanym. W niektórych programach demotywuje się uczestników i wręcz ich katuje treningami czy głodówką – skomentowała dziś Natalia, jedna z kandydatek do programu. – Ja stwierdziłam, że trzeba spróbować i tyle. A dowiedziałam się o castingu z internetu, całkiem przypadkiem, kilka dni temu – mówiła Dominika.

Wszystkiemu, co działo się „za zamkniętymi drzwiami” podczas castingu przyglądała się także psychoterapeutka – Katarzyna Razik. Ona doradzi jurorom, a także będzie współpracowała z uczestnikami programu i wspierała dobrym słowem. Na holu wśród kandydatów była obecna także dietetyczka, służąca fachową poradą już podczas castingu, w chwilach oczekiwania. Każdy z kandydatów miał wykonany pomiar ciała, by wiedzieć w jakiej jest kondycji.

W najbliższy poniedziałek jury w składzie: Anna Okrój – redaktor naczelna TV Proart, dr Izabella Łajs – kosmetolog, Marcel Stasierski – fizjoterapeuta, trener personalny i Bartłomiej Garczarek – szef firmy cateringowej zdecydują kim będzie grono trzech osób, które przejdą zdrową metamorfozę. Czy będą to osoby z nadwagą czy niedowagą? Czy będą osoby, które potrzebują też emocjonalnego wsparcia czy tryskające energią osobowości? Wszystko okaże się i to na Waszych oczach! Już teraz zachęcamy do śledzenia programu „Fit-Motywator” na antenie telewizji Proart. A na zachętę kilka fotek z castingu.

 

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick