Pożary domu i samochodu mogły skończyć się tragicznie

0
Archiwum wlkp24.info
Pięć zastępów straży pożarnej zostało wezwanych na ul. Gorzycką w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie doszło do pożaru w domu jednorodzinnym. Czy mogło to być podpalenie?

Do zdarzenia doszło na ul. Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. – Spaleniu uległo jedno pomieszczenie. Na miejsce udało się pięć zastępów straży pożarnej w tym cztery z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostrowie Wielkopolskim i jeden z OSP Ostrów Wielkopolski. Akcja trwała ok. 50 minut – mówi dyżurny stanowiska kierowania w Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Pojawiają się informacje, że mogło być to celowe podpalenie, ale służby na razie nie zajmują stanowiska w tej sprawie. Policja zabezpieczyła ślady zebrane na miejscu i będzie prowadzić śledztwo. Wrócimy do tematu w najbliższym czasie.

Wieczorem doszło także do drugiego pożaru. Tym razem na drodze Sośnie-Granowiec. Najprawdopodobniej kierowca renaulta laguny zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, po czym auto stanęło w płomieniach. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało i zdążył opuścić pojazd przed rozprzestrzenieniem się ognia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick