Pożar kurnika w Topoli Wielkiej. Kłęby dymu widać z daleka [WIDEO] [AKTUALIZACJE]

39
Pali się kurnik w Topoli Wielkiej. Kłęby dymu widać z daleka. Pożar został opanowany. Kurnik był pusty, nikt też nie ucierpiał. Na miejsce skierowano 13 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Uratowano dwa sąsiadujące kurniki. Trwa akcja dogaszania ognia.

Jak informują nasi Czytelnicy, w Topoli Wielkiej pali się kurnik. Pierwsze zastępy straży pożarnej już dojechały na miejsce. Trwa rozpoznanie i lokalizacja miejsca pożaru. Kolejne wozy są w drodze. Kłęby dymu widać z daleka.

AKTUALIZACJA – 18.02

– Sytuacja jest opanowana, kurnik był pusty, zapaliło się jego wypełnienie. Nikt nie odniósł obrażeń. W wyniku działań obroniono sąsiadujące dwa kurniki. Na miejsce zadysponowano 13 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej – informuje kpt. Tomasz Chmielecki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA – 18.47

Jak udało nam się dowiedzieć, kurnik był przygotowany na przyjęcie drobiu i był ogrzewany. Niewykluczone, że doszło do zwarcia instalacji elektrycznej.

Fot. Czytelnik

Wideo: Czytelnik

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

39 KOMENTARZE

 1. 36
  22

  Kury tanie , problemy finansowe firmy, komornik zajął samochody i sprzęt budowlany, to odszkodowanie uratuje przed bankructwem.

  • Zobaczymy co u Ciebie będzie się działo jeśli masz tak czyste sumienie , Bo Bozia na Ciebie tez patrzy SĄSIEDZIE – jeśli już zaczepiłes o religie to weź sobie przestudiuj przykazania .

 2. 16
  8

  Znajomy który pracuje u komornika opowiadał że często Pan p. bywał w kancelarii i pytał czy ktorys z sąsiadów niema problemów bo chętnie by wykupił . A teraz jego może ktoś wykupić. Podobno Józef i Andrzej Ś. i nie tylko oni są zainteresowani tym gospodarstwem. Skończyły się układy w PSL i w Lazurze to skończyła się kasa.

  • 6
   1

   Hahaha to jest dobry komentarz znajomy co ma znajomego który zna znajomego znajomego słyszał że jego znajomy itd itd. Nic tylko ręce składać i płakać nad takimi

  • Ktoś ty jesteś ale tępy gość aż się nie chce takich oszczerstw czytać że ktoś ma znajomego i dużo mi opowiadał żałosne

  • 4
   2

   A znajomego nie obowiązuje tajemnica służbowa, że tak rozpowiada na lewo i prawo co się w kancelarii komornika dzieje? Weź się za robotę, bo z plotek się nie utrzymasz, a potem to już krótka droga po “chwilówki” i jeszcze Ciebie wykupi.

 3. 8
  1

  Świtała to dopiero dłużnik. Brak pieniędzy na zatrudnienie pracowników i cała rodzina musi szarpać na spłatę kredytów…

 4. 7
  3

  Popieram i jestem członkiem PSL, mam dosyć okłamywania i kombinowania , kumoterstwa którego dopuszczają się różne narcyzy róże pyrze i inne chwasty .

  • Chyba największym chwastem to jesteś Ty , który wprowadza zanieczyszczenie do polskiej wsi i przeciebiorczych rolników.

  • 6
   4

   Komentarzami co poniektórych osób, również powinna zająć się prokuratura, bo wbrew temu co się takim osobom wydaje, na szczęście w dzisiejszych czasach mamy już nie tylko internet, ale i odpowiednie paragrafy na osoby niepotrafiące z niego umiejętnie korzystać.

 5. 3
  1

  Ludzie wy chyba z nudów takie bzdety wypisujecie, jeden na drugiego -typowa mentalność ,jeden komentarz goeszy od drugiego.Zajmijcie sie swoimi sprawami a nie szkalujcie nawzajem

 6. 1
  1

  Za mało masz pracy ewidentne .PIS niech utnie pieniądze pieniądze to wszyscy zaczniecie doceniać prace i sukces innych.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick