Powiew optymizmu. Arged Malesa TŻ Ostrovia w lipcu zainauguruje sezon? [WIDEO]

1
W poniedziałek przedstawiciele klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej podczas wideokonferencji dyskutowały na temat startu rozgrywek. Wszystkie wyraziły chęć startu w sezonie 2020, nawet jeśli mecze organizowane byłyby bez udziału publiczności. Według wstępnych ustaleń, rozgrywki ligowe na poziomie 1. oraz 2. ligi miałyby wystartować w połowie lipca.

Wszystkie kluby zadeklarowały się, że są chętne odjechać sezon 2020. To pozytyw, płynący z tego spotkania. Pod koniec maja mielibyśmy ruszyć z treningami. Wszystko jest jednak uzależnione od decyzji władz, czyli premiera oraz ministerstwa zdrowia. GKSŻ ma wysłać projekt odnośnie startu rozgrywek. Jeśli wszystko zostanie zaakceptowane, to najprawdopodobniej ruszymy z ligą około 15 lipca – powiedział w poniedziałek na antenie Telewizji Proart Radosław Strzelczyk, prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. W tym trudnym okresie dla sportu, może w końcu wróci TV Proart do sponsorowania żużla? Przecież w końcu ta TV, istnieje dzięki kibicom i środowisku ostrowskiemu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick