Powiat ostrowski znów z największą liczbą zakażeń

8
fot. pixabay.com
Ministerstwo Zdrowia podało najnowszy, dobowy raport zakażeń - potwierdzono 4 255 nowych przypadków, a zmarło 343 osób. W regionie ponownie najwięcej pozytywnych przypadków potwierdzono w powiecie ostrowskim (33/1). Sytuacja w kolejnych powiatach wygląda następująco: powiat krotoszyński (8/0), Kalisz (7/0), powiat kaliski (7/0), kępiński (6/0), jarociński (4/0), ostrzeszowski (3/0), pleszewski (2/2).

W ciągu doby wykonano ponad 66,2 tys. testów na koronawirusa.

powiat/miasto dzienna liczba zakażeń dzienna liczba zgonów
jarociński 4 (94 wykonane testy) 2
kaliski 7 (91 wykonanych testów) 0
kępiński 6 (84 wykonane testy) 0
krotoszyński 8 (102 wykonane testy) 0
ostrowski 33 (227 wykonanych testów) 1
ostrzeszowski 3 (61 wykonanych testów) 0
pleszewski 2 (84 wykonane testy) 2
Kalisz 7 (133 wykonane testy)
0
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. 11
  12

  śledzenie tych danych potwierdza. Im więcej testów tym wiecej tych pseudo zakażeń. Nie testujcie się ludzie to nie bedzie plandemii

  • 8
   4

   Nie mierzcie temperatury, to nie będzie gorączki. Nie badajcie poziomu cukru to nie będzie cukrzycy. Nie mierzcie ciśnienia, to serducho wytrzyma 666 lat. Nie róbcie USG i RTG to nie będzie nowotworów.

  • EN – bzdury piszesz. Wyniki należy oceniać proporcjonalnie do ilości testów. I tak miasto Kalisz łącznie z powiatem wykonanych 224 testów – wynik dodatni 14 osób tj.ok.6% testowanych. Miasto Ostrów Wlkp. łącznie z powiatem wykonanych 227 testów – wyniki dodatnie stwierdzono u 33 osób tj niecałe 15% testowanych. Ilość testów porównywalna wyniki zupełnie różne. Fakty są takie, że na czerwonym polu wielkopolski Ostrów świeci na czarno, a winni tej sytuacji są tylko mieszkańcy. Gdyby luzowanie było uwarunkowane ilością zakażeń na 100 mieszkańców to Ostrowianie by jeszcze przez miesiąc żyli w pełnym reżimie. A tak to znów epidemia się rozniesie.

 2. Do NE
  Najpierw teleporada. To nie te czasy żeby iść ot tak sobie do lekarza. Gardło tylko boli to już najpierw test lekarz zleci.

  • 3
   4

   Lecisz do lekarza jak tylko cię gardełko zaboli? Potem się dziwić, że są kolejki jak ludzie z takimi duperelami przyłażą.

 3. Ludzie, ale są walnięci. Nierząd robi z nas głupków, ale ludzie sami doprowadzili do tych zachorowań i zgonów. Przez nieodpowiedzialne zachowanie rozprzestrzeniają covid… Sanepid niech zacznie przeprowadzać kontrole w zakładach pracy, tam nikt nie nosi maseczek, nie zachowuje dystansu.,a szefowie mają wy…. e

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick