Potrącił czteroosobową rodzinę i uciekł. Właściciel samochodu zgłosił się na policję

6
Właściciel samochodu, który w sobotni wieczór potrącił czteroosobową rodzinę w Skalmierzycach dobrowolnie zgłosił się na policję. Trwają czynności wyjaśniające w związku z tragicznym zdarzeniem, w wyniku którego poszkodowane zostało m.in. małe dziecko.

Do tragicznego zdarzenia, o którym mowa, doszło w sobotni wieczór w Skalmierzycach na jednej z gminnych dróg. Kierowca nissana potrącił czteroosobową rodzinę, a dwie osoby (matka oraz 2-letnie dziecko) trafiły do szpitala. Kierowca auta zakończył jazdę na przydrożnym drzewie i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci rozpoczęli jego poszukiwania, ale nie udało się znaleźć mężczyzny.

W poniedziałek przed południem właściciel samochodu dobrowolnie oddał się w ręce policji. – Mężczyzna został zatrzymany. Trwają czynności wyjaśniające w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia w Skalmierzycach – mówi nadkom. Krzysztof Kula z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Wjechał w czteroosobową rodzinę i uciekł. Szuka go policja [AKTUALIZACJA]

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Masz rację,wariatka jakich mało.Ale nawet w psychiatryku są normalniejsi ludzie ponieważ się leczą, a ta gdacze i gdacze i gdacze……………….od rzeczy jak najękana.W kaliszu jesz będzie to bab…ko

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick