Potrącenie nastoletniego rowerzysty we Franklinowie. Lądował LPR. Stan chłopca jest stabilny

4
Zdjęcie poglądowe / Fot. Adam Majewski
Do potrącenia rowerzysty doszło we Franklinowie na DK36. Jego stan jest stabilny. Na miejsce zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na początku pomocy udzielali mu strażacy, a następnie zajęła się nim ekipa LPR-u. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 12.00. – Dostaliśmy informację o potrąceniu rowerzysty we Franklinowie. Zadysponowaliśmy na miejsce dwa zastępy straży pożarnej. Pracują tam także policja i LPR. Na początku mężczyzna był zaopatrywany przez nas, a następnie przekazany ratownikom lotniczego pogotowia – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak udało nam się ustalić, jego stan jest stabilny. Jest przytomny. Przechodzi diagnostykę lekarską. DK36 we Franklinowie na wysokości zakładu wulkanizacyjnego jest całkowicie zablokowana.

To kolejny tragiczny wypadek, który miał miejsce w poniedziałek na naszych drogach. W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do śmiertelnego wypadku między Pleszewem a Zieloną Łąką oraz do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym na DK11/12 w Kowalewie na wlocie do Pleszewa od strony Jarocina. SZCZEGÓŁY POD TYM LINKIEM

W Ostrowie Wielkopolskim doszło do innego tragicznego w skutkach zdarzenia. Na skrzyżowaniu Traugutta ze Skorupki zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich w wyniku silnego uderzenia, zatrzymał się w ogródku na terenie jednej z posesji. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, jednym autem kierowała kobieta, a drugim jej syn. Ona jeszcze na miejscu była reanimowana, a następnie przewieziono ją do szpitala.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick