Potrącenie pieszej, ranny motocyklista. Seria porannych wypadków w regionie [AKTUALIZACJA]

0
Potrącona kobieta, ranny motocyklista i kierowca po zderzeniu z ciężarówką. To bilans porannych wypadków w naszym regionie. Do potrącenia pieszej doszło dziś w godzinach porannych, w miejscowości Opatówek, w powiecie kaliskim. Z kolei w gminie Żelazków, w miejscowości Kokanin zderzyły się samochód ciężarowy z osobówką. Tam poszkodowana została jedna osoba. Do kolejnego zderzenia doszło w powiecie jarocińskim, w miejscowości Łuszczanów. Tam poszkodowany został motocyklista.

W miejscowości Opatówek, około godziny 9.00 rano doszło do potrącenia 83-letniej kobiety. Trwają czynności policyjne na miejscu zdarzenia.

AKTUALIZACJA 12:45 

– Potrącona 83-letnie mieszkanka gminy Opatówek, mimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarła. Ze wstepnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda, na oznakowanym przejściu dla mieszych potrącił 83-latkę. Kierowca był trzeźwy, ale ze względu skutek śmiertelny tego zdarzenia, zostały mu zatrzymane prawo jazdy. Sprawą zajmie się prokurator – poinformowała Anna Jaworska-Wojnicz z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Fot. Kalisz 112

W miejscowości Kokanin w gminie Żelazków zderzył się samochód ciężarowy z osobówką. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została jedna osoba i przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do kaliskiego szpitala.

Fot. Kalisz112

Natomiast w miejscowości Łuszczanów, w powiecie jarocińskim z samochodem osobowym zderzył się motocyklista. Na miejscu oprócz policji i pogotowia ratunkowego pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Poszkodowanego motocykliste zabrano do szpitala.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick