Potrącenie na przejściu dla pieszych. Służby w akcji [ZDJĘCIA]

6
Fot. Patrycja
Do potrącenia osoby na przejściu dla pieszych doszło w środowe popołudnie na Towarowej w Ostrowie Wielkopolskim. Jak wynika z informacji przekazanych przez straż pożarną, poszkodowana osoba była nieprzytomna, ale z zachowanymi funkcjami życiowymi. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala w celu dalszych badań.

Na przejściu dla pieszych na ul. Towarowej w Ostrowie Wielkopolskim doszło w środę do potrącenia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, policję i straż pożarną. Poszkodowanej osobie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala. Ruch w tym miejscu ok. 18.00 był utrudniony.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. A co tam. Nie wiem jak w innych miastach ale w Ostrowie policja jest bardzo łagodna. Policjant powinien reagowac nawet po słuzbie. Ja nie mam kamery. Gdybym miał to miałbym w ciagu 10 kilometrow zarejestrowanych 20 wykroczen drogowych.

  2. Wprowadzili durny przepis i teraz są skutki. Najlepiej byłoby wycofać ten głupi przepis, że kierowca ma uważać. To pieszy powinien uważać. Nie powiem, jak kierowca widzi, że pieszy czeka na przejście niech ustąpi ale to pieszy powinien zachować szczególną ostrożność. Ile jest miejsc w których nie widać pieszych bo zasłania drzewo, latarnia, nawet znak. Pasy nie są oświetlone, pieszy na ciemno ubrany.

    • W tym miejscu akurat jest dobra widoczność i widać pieszych. Obowiązkiem kierowcy jest zwolnić przed pasami a ta baba tego nie zrobiła. Ewidentnie jej wina!

  3. Teraz pieszy myśli,że mu wszystko… chodzą co niektórzy jak śnięte święte krowy- nawet nie rozglądnie się przy przejściu… tylko lezie na oślep.
    A kierowcom wreszcie w głowie powinno się uświadomić- zwalniaj przy przejściu- niedawno przechodziłam ,byłam już przy pasach … a samochód z nauką jazdy nawet nie zwolnił…już nie mówię o zatrzymaniu…przykład idzie z góry…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick